KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15774290

nr 1577 4290

Akvarell

Erik Lange. Studie. Signerad, daterad 1954. Akvarell, bildmått: 39x19 cm, yttermått inklusive ram: 60x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 november 2023
kl 20:36:11

12/11 04:56:42 1      Vinnande bud